Vi er Megabite

Megabite AS ble etablert i 2001 som et reklamebyrå med fokus på digital markedsføring.

1. august 2016 ble Lokomotiv Reklamebyrå på Bryne og Bulldog Reklame i Egersund en del av Megabite-familien gjennom selskapet Megabite Jæren & Dalane AS.

For deg som kunde betyr dette et enda sterkere lokalt tilbud innen kommunikasjon og reklame, enten det gjelder trykk- eller digitalmarkedsføring. Vi har kunnskapen som trengs for å nå din målgruppe med ditt budskap.

Vil du vite mer? Ta kontakt med oss for en uforpliktende prat.

Megabite Stavanger

Megabite avdeling Stavanger holder til i iPark på Ullandhaug

Personell Megabite Stavanger

oyvind-grodem-megabite-stavanger01

Øyvind Grødem

mobil: 402 31 090
grodem@megabite.no
kjetil-kleppe-megabite-stavanger01

Kjetil Kleppe

mobil: 924 43 258
kleppe@megabite.no
lani-cantor-vatland-megabite-stavanger01

Lani Cantor Vatland

mobil: 453 91 290
lani@megabite.no
tine-lovik-megabite-stavanger02

Tine Løvik

mobil: 976 74 430
tine@megabite.no
kle 3272v3

Daniel Thu

mobil: 467 471 42
daniel@megabite.no
eirik-kvarv--megabite-stavanger2

Eirik Kvarv

mobil: 957 35 195
eirik@megabite.no
anne-may-halstensen-borsheim-megabite-stavanger01

Anne May H. Borsheim

mobil: 907 29 537
annemay@megabite.no

Megabite Jæren & Dalane

Megabite avdeling Jæren & Dalane har kontorer på Bryne og i Egersund

Megabite Jæren & Dalane

 dsc2248 roar

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no
ole

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no
 dsc2441 heidi

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no
megabite jd ansatt aug18-9007-editweb

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no
bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no
 dsc2380 hilde

Hilde B. Lambrechts

mobil: 928 41 037
hilde@megabite.no
megabite jd ansatt aug18-9021-editweb

Marthe B Østring

mobil: 957 00 868
marthe@megabite.no
ine-a-haneferd-megabite-jaeren-dalene

Ine A Haneferd

mobil: 456 02 801
ine@megabite.no

Megabite Foto

Megabite sin fotoavdeling har kontor og studio i Egersund

Megabite Foto

bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no
Megabite Stavanger
phone-icon
Tlf:  51 59 26 52
post-icon
Postadresse: Postboks 8034, 4068 Stavanger
pin-icon
Besøksadresse: Ipark, Prof. O. Hanssensvei 7, 4021 Stavanger
Megabite Bryne
phone-icon
Tlf: 901 55 525
post-icon
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
pin-icon
Besøksadresse: Forum Jæren, 5. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Egersund
phone-icon
Tlf:  901 55 525
post-icon
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
post-icon
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Besøk oss på Facebook
Informasjonskapsler
Personvernerklæring