Vi er Megabite

Megabite AS ble etablert i 2001 som et reklamebyrå med fokus på digital markedsføring.

1. august 2016 ble Lokomotiv Reklamebyrå på Bryne og Bulldog Reklame i Egersund en del av Megabite-familien gjennom selskapet Megabite Jæren & Dalane AS.

For deg som kunde betyr dette et enda sterkere lokalt tilbud innen kommunikasjon og reklame, enten det gjelder trykk- eller digitalmarkedsføring. Vi har kunnskapen som trengs for å nå din målgruppe med ditt budskap.

Vil du vite mer? Ta kontakt med oss for en uforpliktende prat.

Megabite Stavanger

Megabite avdeling Stavanger holder til Innovasjonspark Stavanger på Ullandhaug

Megabite Stavanger

oyvind-grodem-megabite-stavanger01

Øyvind Grødem

mobil: 402 31 090
grodem@megabite.no
kjetil-kleppe-megabite-stavanger01

Kjetil Kleppe

mobil: 924 43 258
kleppe@megabite.no
tine-lovik-megabite-stavanger02

Tine Løvik

mobil: 976 74 430
tine@megabite.no
lani-cantor-vatland-megabite-stavanger01

Lani Cantor Vatland

mobil: 453 91 290
lani@megabite.no
KLE_3272v3

Daniel Thu

mobil: 467 471 42
daniel@megabite.no
eirik-kvarv--megabite-stavanger2

Eirik Kvarv

mobil: 957 35 195
eirik@megabite.no
Anne-May-Halstensen-Borsheim-megabite-stavanger01

Anne May H. Borsheim

mobil: 907 29 537
annemay@megabite.no

Megabite Jæren & Dalane

Megabite avdeling Jæren & Dalane har kontorer på Bryne og i Egersund

Megabite Jæren & Dalane

_DSC2248_roar

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no
ole

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no
_DSC2441_heidi

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no
Megabite%20JD%20ansatt%20aug18-9007-EditWEB

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no
Bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no
Megabite%20JD%20ansatt%20aug18-9021-EditWEB

Marthe B Østring

mobil: 957 00 868
marthe@megabite.no
ehegdal

Elisabeth Hegdal

mobil: 414 00 425
elisabeth@megabite.no
thumbnail_Rune

Rune Langemyhr

mobil: 930 14 981
rune@megabite.no
per

Per Andersen

mobil: 402 41 184
per@megabite.no

Megabite Foto

Megabite sin fotoavdeling har kontor og studio i Egersund

Megabite Foto

Bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no