Kontakt

Megabite Egersund

phone-icon
Tlf:  901 55 525
post-icon
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
pin-icon
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Megabite Egersund holder til i Sokndalsveien 15 (vegg i vegg med Fuglseth trykkeri), kun et minutt unna sentrum. Egen gjesteparkering på baksiden.
 

Megabite Jæren & Dalane

 dsc2248 roar

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no
ole

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no
 dsc2441 heidi

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no
megabite jd ansatt aug18-9007-editweb

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no
bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no
 dsc2380 hilde

Hilde B. Lambrechts

mobil: 928 41 037
hilde@megabite.no
megabite jd ansatt aug18-9021-editweb

Marthe B Østring

mobil: ‭957 00 868
marthe@megabite.no
ine-a-haneferd-megabite-jaeren-dalene

Ine A Haneferd

mobil: 456 02 801
ine@megabite.no
Megabite Stavanger
phone-icon
Tlf:  51 59 26 52
post-icon
Postadresse: Postboks 8034, 4068 Stavanger
pin-icon
Besøksadresse: Ipark, Prof. O. Hanssensvei 7, 4021 Stavanger
Megabite Bryne
phone-icon
Tlf: 901 55 525
post-icon
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
pin-icon
Besøksadresse: Forum Jæren, 5. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Egersund
phone-icon
Tlf:  901 55 525
post-icon
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
post-icon
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Besøk oss på Facebook
Informasjonskapsler
Personvernerklæring