Kontakt

Megabite Egersund

Tlf:  901 55 525
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Megabite Egersund holder til i Sokndalsveien 15 (vegg i vegg med Fuglseth trykkeri), kun et minutt unna sentrum. Egen gjesteparkering på baksiden.
 

Megabite Jæren & Dalane

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no

Marthe B Østring

mobil: ‭957 00 868
marthe@megabite.no

Elisabeth Hegdal

mobil: 414 00 425
elisabeth@megabite.no
Megabite Stavanger
Tlf:  51 59 26 52
Postadresse: Postboks 8034, 4068 Stavanger
Besøksadresse: Ipark, Prof. O. Hanssensvei 7, 4021 Stavanger
Megabite Bryne
Tlf: 901 55 525
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
Besøksadresse: Forum Jæren, 5. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Egersund
Tlf:  901 55 525
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Megabite Stavanger
Megabite Jæren & Dalane