Kontakt

Megabite Egersund

phone-icon
Tlf:  901 55 525
post-icon
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
Megabite Egersund holder til i Egersund Forum, Elganeveien 1. Du finner oss i 8. etasje, sentrumsnært og i gangavstand fra Egersund Stasjon. Det er åpen gjesteparkering ved inngang og i parkeringshus.
 

Megabite Jæren & Dalane

_DSC2248_roar

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no
ole

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no
_DSC2441_heidi

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no
Megabite%20JD%20ansatt%20aug18-9007-EditWEB

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no
Bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no
Megabite%20JD%20ansatt%20aug18-9021-EditWEB

Marthe B Østring

mobil: ‭957 00 868
marthe@megabite.no
ehegdal

Elisabeth Hegdal

mobil: 414 00 425
elisabeth@megabite.no
thumbnail_Rune

Rune Langemyhr

mobil: 930 14 981
rune@megabite.no
per

Per Andersen

mobil: 402 41 184
per@megabite.no