Kontakt

Megabite Bryne

phone-icon
Tlf: 901 55 525
post-icon
Postadresse: Postboks 393, 4349 Bryne
pin-icon
Besøksadresse: Forum Jæren, 8. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Bryne holder til i åttende etasje i Høghuset på Jæren.

Parkering er enklest i parkeringshallen i tilknytning til Forum Jæren. Herfra kan man gå tørrskodd til våre lokaler i 8. etasje i Forum Jæren. Ankomst til parkeringshallen: fra Hetlandsgata, mellom Forum Jæren / Garborgsenteret og Bryne vgs.

Megabite Jæren & Dalane

 dsc2248 roar

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no
 dsc2360 sivkristin

Siv Kristin Herikstad

mobil: 402 01 423
siv@megabite.no
 dsc2441 heidi

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no
 dsc2380 hilde

Hilde B. Lambrechts

mobil: 928 41 037
hilde@megabite.no
ine-a-haneferd-megabite-jaeren-dalene

Ine A Haneferd

mobil: 456 02 801
ine@megabite.no
ole

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no
bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no
megabite jd ansatt aug18-9007-editweb

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no
Megabite Stavanger
phone-icon
Tlf:  51 59 26 52
post-icon
Postadresse: Postboks 8034, 4068 Stavanger
pin-icon
Besøksadresse: Ipark, Prof. O. Hanssensvei 7, 4021 Stavanger
Megabite Bryne
phone-icon
Tlf: 901 55 525
post-icon
Postadresse: Postboks 393, 4349 Bryne
pin-icon
Besøksadresse: Forum Jæren, 8. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Egersund
phone-icon
Tlf:  901 55 525
post-icon
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Besøk oss på Facebook
Informasjonskapsler
Personvernerklæring