Kontakt

Megabite Bryne

phone-icon
Tlf: 901 55 525
post-icon
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
pin-icon
Besøksadresse: Forum Jæren, 5. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Bryne holder til i femte etasje i Høghuset på Jæren.

Parkering er enklest i parkeringshallen i tilknytning til Forum Jæren. Herfra kan man gå tørrskodd til våre lokaler i 5. etasje i Forum Jæren. Ankomst til parkeringshallen: fra Hetlandsgata, mellom Forum Jæren / Garborgsenteret og Bryne vgs.

Megabite Jæren & Dalane

_DSC2248_roar

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no
ole

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no
_DSC2441_heidi

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no
Megabite%20JD%20ansatt%20aug18-9007-EditWEB

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no
Bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no
Megabite%20JD%20ansatt%20aug18-9021-EditWEB

Marthe B Østring

mobil: ‭957 00 868
marthe@megabite.no
ehegdal

Elisabeth Hegdal

mobil: 414 00 425
elisabeth@megabite.no