Kontakt

Megabite Bryne

Tlf: 901 55 525
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
Besøksadresse: Forum Jæren, 5. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Bryne holder til i femte etasje i Høghuset på Jæren.

Parkering er enklest i parkeringshallen i tilknytning til Forum Jæren. Herfra kan man gå tørrskodd til våre lokaler i 5. etasje i Forum Jæren. Ankomst til parkeringshallen: fra Hetlandsgata, mellom Forum Jæren / Garborgsenteret og Bryne vgs.

Megabite Jæren & Dalane

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no

Anne Oma

mobil: 975 41 336
anne@megabite.no

Bjørn Aakre

mobil: 992 48 607
bjorn@megabite.no

Hilde B. Lambrechts

mobil: 928 41 037
hilde@megabite.no

Marthe B Østring

mobil: ‭957 00 868
marthe@megabite.no

Ine A Haneferd

mobil: 456 02 801
ine@megabite.no
Megabite Stavanger
Tlf:  51 59 26 52
Postadresse: Postboks 8034, 4068 Stavanger
Besøksadresse: Ipark, Prof. O. Hanssensvei 7, 4021 Stavanger
Megabite Bryne
Tlf: 901 55 525
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
Besøksadresse: Forum Jæren, 5. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Egersund
Tlf:  901 55 525
Postadresse: Pb. 115, 4379 Egersund
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Megabite Stavanger
Megabite Jæren & Dalane