Vi er Megabite

Megabite AS ble etablert i 2001 som et reklamebyrå med fokus på digital markedsføring.

1. august 2016 ble Lokomotiv Reklamebyrå på Bryne og Bulldog Reklame i Egersund en del av Megabite-familien gjennom selskapet Megabite Jæren & Dalane AS.

For deg som kunde betyr dette et enda sterkere lokalt tilbud innen kommunikasjon og reklame, enten det gjelder trykk- eller digitalmarkedsføring. Vi har kunnskapen som trengs for å nå din målgruppe med ditt budskap.

Vil du vite mer? Ta kontakt med oss for en uforpliktende prat.

Megabite Stavanger

Megabite avdeling Stavanger holder til i iPark på Ullandhaug

Personell Megabite Stavanger

oyvind-grodem-megabite-stavanger01

Øyvind Grødem

mobil: 402 31 090
grodem@megabite.no
kjetil-kleppe-megabite-stavanger01

Kjetil Kleppe

mobil: 924 43 258
kleppe@megabite.no
lani-cantor-vatland-megabite-stavanger01

Lani Cantor Vatland

mobil: 453 91 290
lani@megabite.no
tine-lovik-megabite-stavanger02

Tine Løvik

mobil: 976 74 430
tine@megabite.no
kle 3272v3

Daniel Thu

mobil: 467 471 42
daniel@megabite.no
eirik-kvarv--megabite-stavanger2

Eirik Kvarv

mobil: 957 35 195
eirik@megabite.no
anne-may-halstensen-borsheim-megabite-stavanger01

Anne May H. Borsheim

mobil: 907 29 537
annemay@megabite.no

Megabite Jæren & Dalane

Megabite avdeling Jæren & Dalane har kontorer på Bryne og i Egersund

Personell Megabite Jæren & Dalane

 dsc2248 roar

Roar Hasle

mobil: 901 55 525
roar@megabite.no
hanne

Hanne Lovise Leknes

mobil: 980 97 965
hanne@megabite.no
 dsc2360 sivkristin

Siv Kristin Herikstad

mobil: 402 01 423
siv@megabite.no
 dsc2441 heidi

Heidi Kaldheim

mobil: 454 52 317
heidi@megabite.no
 dsc2380 hilde

Hilde B. Lambrechts

mobil: 928 41 037
hilde@megabite.no
ine-a-haneferd-megabite-jaeren-dalene

Ine A Haneferd

mobil: 45 60 28 01
ine@megabite.no
ole

Ole Østring

mobil: 900 40 680
ole@megabite.no
 dsc2306 tore

Tore Friestad

mobil: 415 16 863
tore@megabite.no

Megabite Foto

Megabite sin fotoavdeling har kontor og studio i Egersund

Personell Megabite Foto

morten01

Morten Aakre

mobil: 416 90 900
morten@megabite.no
paola01

Paola Ødegård

mobil: 416 90 900
paola@megabite.no
bjorn01

Bjørn Aakre

mobil: 416 90 900
bjorn@megabite.no

Megabite Film

Megabite sin filmavdeling holder til i iPark på Ullandhaug

Personell Megabite Filmavdelingen

svein-molaug-megabite-stavanger01

Svein Molaug

mobil: 412 22 711
svein@megabite.no
rune-sorensen-megabite-stavanger01

Rune Sørensen

mobil: 481 31 658
rune@megabite.no
Megabite Stavanger
phone-icon
Tlf:  51 59 26 52
post-icon
Postadresse: Postboks 8034, 4068 Stavanger
pin-icon
Besøksadresse: Ipark, Prof. O. Hanssensvei 7, 4021 Stavanger
Megabite Bryne
phone-icon
Tlf: 901 55 525
post-icon
Postadresse: Postboks 393, 4349 Bryne
pin-icon
Besøksadresse: Forum Jæren, 8. etasje, Hetlandsgata 9, 4340 Bryne
Megabite Egersund
phone-icon
Tlf:  45 60 28 01
post-icon
Adresse: Sokndalsveien 15, 4370 Egersund
Besøk oss på Facebook
Informasjonskapsler